Jā, tieši tā! Tu nepārlasījies!  Par MAMMAS miegu. Man tiešām ļoti patīk gulēt.  Un šoreiz es vēlējos pastāstīt par to, kā es tieku pie sava miega un attaisnoju savu vajadzību pēc tā.www.flydumps.com

Miegs ir mana prioritāte. Runājos ar citām jaunajām māmiņām un izrādās, ka mums visām ir līdzīgs kārdinājums pieveikt sakrājušos darbus, kolīdz mazulis guļ – mazgāt grīdu, slaucīt putekļus, gludināt veļu, tikt galā ar traukiem, gatavot kārtīgas vakariņas, vēl censties paspēt aizskriet līdz tuvākajam veikalam, tirdziņam… Turklāt bērns taču ir jāved svaigā gaisā – tas nozīmē, ka jāiet arī (garās) pastaigās. Tās visas ir labas un nepieciešamas lietas. Bet ko man darīt, ja man tā nāk miegs, ka es gāžos no kājām? Ja es godīgi sev atzīstos, tad saprotu, ka īsti nav spēka tagad slaucīt putekļus.  Turklāt es vēlos izbaudīt šo laiku, kas man ir dots, kopā ar savu mazuli! Kad atgriezīšos darbā, tad vēl paspēšu agri celties un skriet ikdienas ritmā… Lai krājas putekļi!

Emīls ir noguris un vēlas gulēt. Es arī esmu nogurusi. Drīz jau jābrauc pakaļ lielajam bērnam un atkal nebūšu paspējusi neko īsti padarīt mājās. Nolemju, ka pagulēšu.  Tikai kādas 10 minūtītes blakus mazajam Emīlam, lai atgūtu spēkus. Ieritinos viņam blakus un mēs saldi noguļam kādu stundiņu. Pamostos no tā, ka Emīls knosās un rosās. Kad es atveru acis – viņš apmierināts un izgulējies smaida man pretī! Ak, kas tā ir par burvīgu sajūtu!!! Cik labi, ka es arī nolēmu pagulēt, jo tagad man ir spēks mīlestībā rūpēties par mazuli.

Nolemju piezvanīt savai mammai un palūgt, lai viņa atbrauc nākamajā dienā pie manis un palīdz tikt galā ar sīkajiem mājas darbiņiem. Un viņa labprāt piekrīt! Divatā mēs ar darbiņiem tiekam galā daudz ātrāk un veiksmīgāk. Ja mamma nevarētu atbraukt – aicinātu palīgā savu draudzeni. Jā, jā, tieši tā – savu mīļo draudzeni. Viņa mums ļoti palīdzēja tikt galā ar visādiem mājas darbiņiem, kad mazulis bija tikko piedzimis. Esmu viņai par to ĻOTI pateicīga. Tas bija tik forši! Novērtēju to, ka man ir īsti draugi, kas dzīvo ne tikai Facebookā un Twiterī, bet arī reālajā dzīvē!

Tā kā miegs ir mana prioritāte, tad es nekautrējos un ļauju sev sajust, ka esmu nogurusi un man drusku vajag pagulēt. Ja vajag – tad no rītiem, kad esmu palīdzējusi abiem saviem lielajiem puišiem tikt ārā pa durvīm, – eju atpakaļ gulēt. Ja vakarā pēc garās dienas jūtos pārāk nogurusi – eju gulēt 8 vakarā kopā ar bērniem. Galu galā – man nav jābūt perfektai mammai, kas ar visu tiek perfekti galā un kam nekad nevajag palīdzību vai labu un spirdzinošu miegu… Es vēlos  izaudzināt emocionāli un fiziski veselu mazuli un to es vislabāk protu, kad esmu atpūtusies un priecīga mamma!

Ja gadās, ka neesmu izgulējusies, kļūstu īgna un ātri aizkaitināma. Lielais bērns tad kļūst par ziloni uz skrituļslidām, kas krīt pats un visu gāž apkārt … Pukojos uz savu vīru par visādiem sīkumiem… Un beigās nonāku pie secinājuma – man jāiet pagulēt! Izguļos un jūtos daudz labāk. Lielais bērns ir kļuvis par izveicīgu cirka mākslinieku uz skrituļslidām, kurš samācījies jaunus trikus un vīrs par supermeni, kas ticis galā ar dažiem iekavētiem mājas darbiņiem.  Tāds brīnumdaris ir miegs, ja viņam ļaujas ne tikai mazulis, bet arī mamma!
070-684

Mans ieteikums:

  • Izslēdziet telefonā jebkādu skaņu un labāk atstājiet to blakus istabā un ejiet gulēt kopā ar saviem mazuļiem! Kad vēl, ja ne tagad?

 

Ievas dienasgrāmata. Šoreiz – par mammas miegu.

One thought on “Ievas dienasgrāmata. Šoreiz – par mammas miegu.

  • 28/04/2013 at 8:46 am
    Permalink

    No sirds iesaku kārtīgi izgulēties arī lielo bērnu mammām! 😉 Lai Ievai salds miedziņš un saulaina pamošanās!

    Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *