Maija pirmās nedēļas nogalē skaistā Latvijas viesu namā norisinājās pirmais psiholoģes,  4 savu bērnu un arī PEP projekta mammas Vitas Kalniņas vadītais 2 dienu semināru  cikls “SPA mammass dvēselei”, kopā pulcējot 11 māmiņas no vairākām Latvijas pilsētām.  Šajā pasākumā man bija iespēja piedalīties kā Vitas asistentei.

Šīs divas dienas bija ļoti īpašas. Varēju būt kopā ar 11  lieliskām sievietēm  un mūs visas vienoja tas īpašais fakts, ka ļoti, ļoti esam mammas! Veselas divas dienas varējām pievērsties tikai sev, kas mammām ir liela dāvana pašām sev. Varējām atpūsties no mammu praktiskajām rūpēm un pievērsties  šai savai dzīves lomai no emocionālās puses – kā tas ir, būt mammai, kādas ir mūsu patiesās izjūtas un kādas ir mūsu vajadzības. Arī vide bija dziedinoša – lauku svaigais gaiss un klusums, mājīgas istabiņas, gards un veselīgs ēdiens, saimnieka īpaši mums tecinātas dzirkstošas bērzu sulas, liels, skaisti iekopts pagalms un mīļi sīkumi –  kokos iekārti šūpuļtīkli un milzu šūpoles, kurās izšūpoties tā, ka galva sareibst…  Tas viss veselas 2 dienas bija tikai mums.

Ļoti novērtēju un priecājos, ka varēju būt daļa no šī pasākuma – dalīties savā mammas pieredzē un atbalstīt māmiņas arī kā PEPmamma!

 

Dažas atsauksmes par šo nedēļas nogali no TWiterīša:

* jūtu spēkus sevī!

* Paldies par šo burvīgo, daudzu atziņu un piedzīvojumu pilno nedēļas nogali!!! Esmu laimīga : )

* Lielisks “SPA mammas dvēselei” @vita_lina vadībā.  Patīkami beidzot atkal satikties pašai ar sevi : )

 

Nākamais 2 dienu sarunu, informācijas, vingrinājumu un atpūtas cikls “SPA mammas dvēselei” norisināsies 10. augustā turpat, viesu namā Skultē. Vairāk informācijas www.lina.lv. 

spa10photo_1 spa6photo_1m spa8photo_1m spa9photo_1m SPA1

 

 

Kristīne par “SPA mammas dvēselei”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *