11.maijā norisināsies PEP mammu (Pirmās emocionālās palīdzības mamma) diena.

Jau otro gadu nedēļā, kad Latvijā tiek atzīmēta Māmiņdiena, PEP mammas vada lekcijas un nodarbības māmiņām un tētiem vairākās
Latvijas pilsētās, tostarp, Rīgā. Vecākiem šajā laikā būs iespēja saņemt arī individuālās konsultācijas.

Šogad PEP mammas gaidīs vecākus uz sarunām Rīgā, Mārupē, Babītē, Siguldā un citviet par tēmām, kas nodarbina vecāku prātus un sirdis jau no bērniņa ienākšanas ģimenē līdz pat 3 gadu vecumam – jaundzimušā pirmie mēneši, mammas un tēta sajūtas kļūstot par vecākiem, pieskārienu nozīme, posms, kad mazais cilvēks ir gatavs aktīvi nepiekrist vecāku viedoklim, relaksējošas tehnikas u.c. Bet pāri visam, protams, svarīgākais, ko jaunā māmiņa un tētis no PEP mammas var saņemt – emocionāls atbalsts laikā, kas ir tik ļoti piesātināts ar mīļumu, satraukumu, apjukumu, prieku, dusmām, laimi, nogurumu, cerībām un “tik daudz visa kā jauna un vēl nezināma”.

PEP mamma, atbalstot ģimenes, galvenokārt dodas pie jaunās ģimenes uz mājām – vietu, kur vecāki ar mazulīti jūtas visdrošāk, tāpēc tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad šajā dienā vecākiem būs iespēja pieteikties arī mājas vizītei par samazinātu maksu, kuru varēs izmantot līdz jūnija vidum.

Šogad PEP mammu dienā, 11.maijā īpašs notikums ir pārgājiens kopā ar 3 PEP mammām – Zani, Solvitu un Lindu. Gada līdz trīs gadu vecu bērnu māmiņas tiek ielūgtas mazliet citādā sarunu un pārdomu ceļojumā – jūras pārgājienā “Pēdas…Sevī”. Ceļojot kopīgi tiks meklētas taciņas, kā piedzīvot patiesu kopābūšanu ar savu viengadnieku un divgadnieku. Laiks un vieta tiks precizēti.

PEP mammu dienas pasākumi 11.maijā notiks arī Biedrībā “Tēvi”, vadot lekcijas tētiem par bēbīšiem un tēva lomu bērna pirmajos dzīves gados.

Sīkāka informācija par lekcijām un nodarbībām, to vadītājiem, norises vietu un laiku un PIETEIKŠANOS, sekojot jaunumiem PEP mammu Facebook lapā https://www.facebook.com/PEPmammas/

Pieteikšanās PEP mammas mājvizītei par samazinātu maksu Rīgā, Ādažos, Vangažos, Carnikavā un Siguldā, rakstot e-pastu uz pep.mammas@gmail.com vai sūtot ziņu PEP mammu Facebook lapā. Pieteikumu skaits ierobežots.

UZ SATIKŠANOS!

PEP mammu diena 2019

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *