11.maijā norisināsies PEP mammu (Pirmās emocionālās palīdzības mamma) diena.

Jau otro gadu nedēļā, kad Latvijā tiek atzīmēta Māmiņdiena, PEP mammas vada lekcijas un nodarbības māmiņām un tētiem vairākās Latvijas pilsētās, tostarp, Rīgā. Vecākiem šajā laikā būs iespēja saņemt arī individuālās konsultācijas.

Šogad PEP mammas gaidīs vecākus uz sarunām Rīgā, Mārupē, Babītē, Siguldā un citviet par tēmām, kas nodarbina vecāku prātus un sirdis jau no bērniņa ienākšanas ģimenē līdz pat 3 gadu vecumam – jaundzimušā pirmie mēneši, mammas un tēta sajūtas kļūstot par vecākiem, pieskārienu nozīme, posms, kad mazais cilvēks ir gatavs aktīvi nepiekrist vecāku viedoklim, relaksējošas tehnikas u.c. Bet pāri visam, protams, svarīgākais, ko jaunā māmiņa un tētis no PEP mammas var saņemt – emocionāls atbalsts laikā, kas ir tik ļoti piesātināts ar mīļumu, satraukumu, apjukumu, prieku, dusmām, laimi, nogurumu, cerībām un “tik daudz visa kā jauna un vēl nezināma”.

PEP mamma, atbalstot ģimenes, galvenokārt dodas pie jaunās ģimenes uz mājām – vietu, kur vecāki ar mazulīti jūtas visdrošāk, tāpēc tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad šajā dienā vecākiem būs iespēja pieteikties arī mājas vizītei par samazinātu maksu, kuru varēs izmantot līdz jūnija vidum.

Pasākumi 11.maijā:
RĪGĀ

  • Biedrība “Tēvi”, Brīvības ielā 106 k-3.

Lekcijas tētiem par bēbīšiem un tēva lomu bērna pirmajos dzīves gados. (plkst. 11:00 – 15:00)

  • Pārgājiens kopā ar 3 PEP mammām – Zani Miļūnu, Solvitu Neiju un Baibu Duksi

Gada līdz trīs gadu vecu bērnu māmiņas tiek ielūgtas mazliet citādā sarunu un pārdomu ceļojumā – jūras pārgājienā “Pēdas…Sevī”. Ceļojot kopīgi tiks meklētas taciņas, kā piedzīvot patiesu kopābūšanu ar savu viengadnieku un divgadnieku. Vairāk informācijas šeit.

  • Bērnu ballīšu un rotaļu istabā  Sapņu sargs Aviācijas ielā 15, Rīgā

11:00 – 15:00 PEP mamma Sanita Purakalna lutinās mammas ar rebozo lakatu masāžu. Pieteikšanās: sanitapu@gmail.com.

 

MĀRUPĒ

  • MAMMU PITSTOPS, Lielā iela 19 – 3A Mārupe, (ieeja no Daibes ielas t.c. Spices pusē)

Sarunas ar 5 PEP mammām par un ap bērniņa ienākšanu ģimenē (plkst.11:00 – 13:00)

 

SIGULDĀ

  • Zaļās Villas kvartāls, Krišjāņa Valdemāra iela 3, Sigulda

Māmiņu brokastis un sirsnīgas sarunas ar PEP mammu Ilgu Sirmeli. Būs iespēja iegādāties uzkodas un dzērienus par īpaši izdevīgām cenām (plkst. 10:00 – 11:00)

 

Norišu vietas citā laikā:

  • 9.maijā Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra filiālē “Babīte”, Babītē, Liepu alejā 17. Tikšanās ar PEP mammu Zani Miļūnu (laiks un tēma tiks precizēti).
  • 7.maijā plkst. 15:30 – 17:00 Ģimenes psiholoģijas centrā “LĪNA” PEP atvērto durvju diena, saruna ar PEP mammām Līgu Zelmeni Laizāni, Solvitu Stengrēvicu – Grāvīti. Vairāk informācijas šeit.
  • 12. maijā Skrīveros Skrīveru Saldējuma pagalmā vēlās ģimeņu brokastis/saruna ar Baibu Kauliņu, PEP mammu apmācībā “Par to, kā varam būt vēl labākas mammas jeb #rūpesparsevi” (laiks tiks precizēts).

Pieteikšanās PEP mammas mājvizītei par samazinātu maksu Rīgā, Ādažos un Siguldā, rakstot uz pep.mammas@gmail.com. Pieteikumu skaits limitēts.

Sīkāka informācija par lekcijām un nodarbībām, to vadītājiem, norises vietu un laiku un PIETEIKŠANOS, sekojot jaunumiem PEP mammu Facebook lapā https://www.facebook.com/PEPmammas/

UZ SATIKŠANOS!

PEP mammu diena 2019

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *