3.-8.maijs –  PEP mammu dienas!

Jau trešo gadu nedēļā, kad Latvijā tiek atzīmēta Mātes diena, PEP mammas orgnizē pasākumus, kuros iespējams piedalīties dažādās sarunās. Šogad gan sociālajos tīklos PEP mammas runās par tēmām, kas saistītas ar bērniem, vecākiem un ģimeni kopumā, gan arī vadīs tiešsaistes lekcijas un nodarbības.

PEP mammu kustība iet plašumā un PEP mammu pulciņš kļūst arvien lielāks. Vecākiem dažādos Latvijas reģionos (http://pep.lv/pep-mammu-karte/ ) ir iespēja saņemt atbalstu gan klātienē, gan attālināti.

Šogad PEP mammas gaidīs vecākus uz sarunām digitālajā vidē, izmantojot sociālos tīklus (Instagram, FB) un aicinās piedalīties vecākus nodarbībās un lekcijās, izmantojot videozvanu (ZOOM). Šajās sarunās un nodarbībās PEP mammas uzrunās vecākus par tēmām, kas nodarbina vecāku prātus un sirdis jau no bērniņa ienākšanas ģimenē līdz 3 gadu vecumam  – mammas un tēta vajadzības kļūstot par vecākiem, pēcdzemdību sajūtas mammai, kā var palīdzēt Baha ziedi rūpēs par sevi un ģimeni. Šogad arī atskatīsimies uz to, kā ir aizsākusies PEP mammas ideja Latvijā un kāda ir PEP mammu kustības nākotne dažādos projektos. Visām sarunām cauri vijas svarīgākais, ko jaunā māmiņa un tētis no PEP mammas var saņemt? PEP mamma ir emocionāls atbalsts laikā, kas ir tik ļoti dažāds. Laime un mīļums jaucas ar satraukumu, apjukumu, prieks ar dusmām, nogurumu. Pāri visam cerība, ka izdosies, lai arī “tik daudz visa kā jauna un vēl nezināma”.

PEP mamma, atbalstot ģimenes, šobrīd konsultē gan klātienē (ievērojot drošības pasākumus), gan pastaigās, gan arī attālināti (WhatsApp, ZOOM, Messenger). Tāpat kā citus gadus, arī šogad šajā nedēļā vecākiem būs iespēja pieteikties bezmaksas atbalstam pie PEP mammām, kuras dažādos interesantos veidos to piedāvā. Šajā nedēļā, droši rakstot viņām epastu vai zvanot, ir iespēja pieteikties un izmantot šo iespēju visu maija mēnesi.

PEP mammu aktivitātes sociālajos tīklos (FB, Instagram)

  • 6.maijā 12.00 “Reālas mammas, reāls Jēzus” PEP mamma Silva Atvara, FB LIVE kopā ar Kristīgā atbalsta kustību ģimenēm par grāmatu, kas ir kā atbalsts kristīgajām mammām https://www.facebook.com/kristigsatbalsts

 

PEP mammu nodarbības (attālināti)

  • 7.maijā 18.00 Tiešsaistes nodarbība ZOOM “Mammas rūpes par sevi” Pieteikšanās: silva.atvara@inbox.lv

 

PEP mammas piedāvā bezmaksas atblastu. 

Pieteikšanās no 3.-8.maijam! Varēs izmantot visu maija mēnesi!


Uz tikšanos!