Nadja Cornelius-Pieplow

PEP mamma. Sertifikāta Nr. PEP 031/2020

Sveiki! Mani sauc Nadja un man rūp laimīgas ģimenes un laimīgi bērni!

Pēc tautības esmu vāciete, taču jau daudzus gadus mēs ar vīru par savām mājām saucam Latviju. Esmu trīs brīnišķīgu bērnu (*2011., *2014. un *2017. gads) un mūsu zvaigžņu meitu (*2008 g.) mamma.

Ar prieku sniedzu atbalstu mammām un tētiem viņu personīgās izaugsmes ceļā. Es piedāvāju drošu vidi, kurā drīkst izpaust savas raizes un vajadzības un tapt uzklausītam par jebkuru domu, sajūtu un sāpi. Ar visu savu sirdi es esmu Tev klāt, uzklausot problēmas, vajadzības un izaicinājumus, ar kuriem saskaras vecāki, kuri vēlas, lai viņiem būtu ciešas un mīlestības piepildītas attiecības ar viņu bērniem.

Sniedzu arī atbalstu vecākiem, kuri zaudējuši savu bērniņu grūtniecības vai dzemdību laikā, vai arī vēlāk. Kā zvaigžņu bērna mamma, esmu apmeklējusi seminārus, lasījusi literatūru un esmu piedalījusies pier29829814edžu apmaiņā ar citiem zvaigžņu bērnu vecākiem.

Es esmu antropoloģe (maģistra grāds) un esmu uzsākusi mācības, lai kļūtu par vecmāti. 2020. gada beigās būšu sistemiskā supervīzore, kopš 2010. gada esmu sertificēts hipno-sistēmiskais koučs par mentālo treniņu un kopš 2018. gada esmu sertificēta Hipnodzemdību jeb HypnoBirthing pasniedzēja.

Pie mammām ar bērniem no grūtniecības līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs (vai citā mammai ērtā vietā) Rīgā, Carnikavas novadā un to tuvumā. Konsultēju latviešu, vācu un angļu valodā.

e-pasts: cornenad@gmail.com tālr:+371 29829814