img_7340_solvitaSolvita Neija

PEP mamma. Sertifikāta Nr. PEP-14/2014

Zīdīšanas konsultants.

Esmu divu dēlu (dzimuši 2003. un 2008.gadā) mamma. Jau vairākus gadus pirms PEP mācību uzsākšanas esmu bijusi daudzu apkārt esošu mammu atbalsts, mierinājums un informācijas avots. Kļūstot par PEP mammu, psiholoģijas izglītībai piepulcinātas papildus zināšanas, kas palīdz līdz šim veikto citu mammu atbalstīšanas darbu veikt vēl profesionālāk. No mammu atsauksmēm par mani: “Viņa uzklausa un ar savu klātbūtni nomierina, tas ļauj situāciju saskatīt skaidrāk. Kopā rodam pareizo risinājumu grūtībām.”

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā un tās apkārtnē, stacionāros pirmdienās pa dienu. Atsevišķi vienojoties, iespējama vizīte arī citās vietās.

e-pasts: solvita.neija@gmail.com tālr: +371 28303777

 

Līga Zelmene-Laizāne

PEP mamma. Sertifikāta Nr. PEP-13/2014

Esmu 2 meitu (dzimušas 2005. un 2013. gadā) un dēla (dzimis 2009. gadā) mamma. Savulaik studēju psiholoģiju un pedagoģiju, ilgstoši šīs zināšanas pielietoju tikai savā mammas “darbā”, taču līdz ar PEP mācībām tās centīgi padziļināju, iesaistoties arī nākamo PEP mammu apmācībā. Man raksturīgs pamatīgums un drosme kopā ar mammām, problēmas risinājumu meklējot, ieskatīties acīs arī ne īpaši patīkamām lietām un sajūtām. Pašas pārdzīvotais, esot priekšlaikus dzimuša mazuļa mammai, ir vēl viens resurss, atbalstot mammas līdzīgā situācijā.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Ādažos, Kadagā, Garkalnē, Carnikavā, Saulkrastos un to apkārtnē, arī Rīgā. Sniedzu attālinātas konsultācijas, izmantojot Skype.

e-pasts: liga@bjk.lv tālr: +371 29517766

Laura Stukle

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 12/2016

Esmu trīs brīnišķīgu meitu mamma. Labi zinu, ka ikdienā ar mazu bērniņu ne vienmēr viss rit tik gludi kā gribētos. Pašas pieredze un PEP apmācībās gūtās zināšanas ļauj man skatīties uz sarežģītām lietām vienkārši, saglabāt mieru satraucošās situācijās un kopā ar mammu meklēt risinājumu dažādām grūtībām. Uzklausīt, samīļot mammu ar rebozo masāžu – tas ir tas, ko varu dot, lai tikšanās laikā ļautu mammai sajust sevi gan fiziski, gan emocionāli, atvilkt elpu un atjaunot līdzsvaru attiecībās ar sevi un savu bērnu.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgas centrā un Pārdaugavā. 

e-pasts: laura.stukle@gmail.com tālr: +371 29833389

img_zane_sZane Miļūna

PEP mamma. Serifikāta Nr. 08/2016

Es dzīvoju Babītē un esmu divu, 1995. un 2000.gadā dzimušu, meitu mamma. Esmu studējusi pedagoģiju un psiholoģiju, un jau vairāk kā 10 gadus vadu nodarbības vecākiem ar mazuļiem līdz 3 gadu vecumam. Pēdējos gadus tās pamatā ir E. Pikleres pieejā bāzētas brīvās rotaļāšanās nodarbības, kurās laiks tiek atvēlēts arī sarunām ar mammām (un dažkārt arī tētiem), tāpēc iegūta liela pieredze, konsultējot, atbalstot un uzklausot mazu bērnu vecākus dažādu grūtību, jautājumu un pārdomu brīžos. Mājvizītēs bieži un labprāt tiekos gan ar mammām, gan ar abiem vecākiem un zinu, ka atbalsts nereti nepieciešams kā mammai, tā tētim.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Pārdaugavā un Babītes apkaimē. Atsevišķi vienojoties, iespējama vizīte arī Ķekavas un Baldones apkaimēs un citās Rīgas un Pierīgas vietās.

e-pasts: zane.miluna@inbox.lv tālr: +371 29762962

 

Baiba Dukse

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 04/2016

Esmu mamma diviem jau lieliem bērniem – meitai Rebekai (14 gadi) un dēlam Ričardam (16 gadi), bet pati esmu uzaugusi kuplā 6 brāļu un māsu ģimenē, tāpēc iejūtība, sapratne, uzklausīšana un izpalīdzēšana jau bērnībā man kļuva pašsaprotama. Aizrautība ar cilvēku raksturu un attiecību unikalitāti aizveda mani līdz psiholoģijas studēšanai, kas manī tikai vēl pavairoja cilvēkmīlestību. Ar sirdsgudrību, pieredzi un apgūtajām zināšanām nesu sevī spēku un vēlmi sniegt atbalstu mammām ar mazulīšiem, jo vēl spilgti atceros to sajūtu, kad man pašai tas bija tik ļoti nepieciešams.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā un tās apkārtnē, Ogrē, Ikšķilē, Salaspilī, Ādažos utt.

e-pasts: baibadukse@gmail.com  tālr: +371 29103940

 

 

Elīna Kļaviņa

PEP mamma. Sertifikāta Nr. PEP 014

Esmu mamma diviem bērniem. Man ir 2007. gada rudenī dzimusi meita un 2013. gada pavasarī dzimis dēls. Būt par mammu vai tēti nozīmē dzīvot pārmaiņās. Un pārmaiņas, kā mēs zinām, visbiežāk nav nekādi svētki. Mana misija PEP mammas darbā ir būt klāt mammām un tētiem, sākot no bērna dzimšanas līdz viņa trīs gadu vecumam, lai atbalstītu, sniegtu informāciju un palīdzētu saprast, kā forši visiem dzīvot kopā.

Iestājos par zinātnē balstītu bērnu audzināšanu un reālistiskām prasībām pret mammas un tēta lomu.

Dodos mājvizītēs Rīgā un vasaras periodā arī Carnikavā, Garciemā, Garupē, Ādažos.

e-pasts: elina.klavina5@gmail.com, tālr: +371 29428125

 

elinaElīna Ozola

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 11/2016

Esmu divu bērnu mamma, kas bērnu audzināšanā meklē līdzsvaru starp zināšanām un sirds gudrību. Kopš 2014. gadā ieguvu PEP mammas sertifikātu, aktīvi konsultēju mammas un tētus dažādās grūtībās, kas rodas, audzinot bērnus līdz trīs gadu vecumam. Mans mērķis ir turpināt attīstīt savas prasmes un zināšanas šajā jomā, tāpēc pašlaik studēju psiholoģiju maģistrantūrā.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Teikā, Juglā, Mežciemā, Purvciemā, Pļavniekos un centrā.

e-pasts: elina.ozola7@gmail.com tālr: +371 22001771

 

lindas

Linda Sīle

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 10/2016

Esmu dēliņa (dzimis 2017. gadā), meitas (dzimusi 2007.gadā) un zvaigžņu meitiņas – eņģeļa (2004.gads) mamma. Kļūšana par PEP mammu ir likumsakarīga – drosmīgi noietais ceļš no tumsas (bērna aiziešana) līdz gaismai (otras meitas piedzimšana) izgaismojis mani pašu, padziļinot iedzimto empātijas spēju, radošu pieeju dzīvei un barojot ar krietnu devu stabilitātes. Vēlos to visu dot tālāk! Mana stiprā puse ir iedvesmot – izdzīvot patreizējo mirkli, palikt mierā ar sevi, saskatīt labo ikvienā situācijā. Man ļoti svarīgi būt ne tikai pietiekami labai mammai, bet arī nepazaudēt maigo sievišķības izjūtu, tāpēc es ar prieku palīdzēšu māmiņām sadraudzēties ar savu iekšējo spēku un trauslumu. No sievietes personības reiz piedzimst mamma, un izveidojas mūžam savienots trauks, kura abiem kausiem vajadzētu būt veselīgā līdzsvarā. Tad var dot un ņemt.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā un tās tuvumā. Vasaras periodā – Bauskā un tās apkārtnē. Atsevišķi vienojoties, iespējama vizīte arī citās vietās.

e-pasts: linda_sile@inbox.lv tālr: +371 29172175

 

daceDace Čible

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 09/2016

Esmu salaspiliete un mamma diviem jau lieliem bērniem – meitai (dzimusi 2000. gadā) un dēlam (dzimis 1996. gadā). Jau vairāk kā 10 gadus vadu nodarbības māmiņām un viņu bērniņiem no 6 nedēļām līdz 1 gada vecumam. Esmu psihologs ar lielu pieredzi vecāku konsultēšanā un vecāku atbalsta grupu vadīšanā. Mana pārliecība – katrs bērniņš var ienest ģimenē prieku un Laimi, tomēr tad, kad mazulis ienāk ģimenē, rodas daudz jautājumi, šaubas par sevi kā mammu, nogurums un pat skumjas. Tāpēc labprāt palīdzēšu arī citām māmiņām rast prieku attiecībās ar savu mazuli un atgriezt pārliecību par sevi kā pietiekami labu mammu.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Salaspilī, Ķekavā un Ķengaraga apkārtnē. Labprāt atbalstu māmiņu arī stacionārā.

e-pasts: dacecible3@gmail.com tālr: +371 26465949

 

ilgaIlga Sirmele

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 03/2016

Esmu divu meitu – Signes (2012.g.) un Lāsmas (2017.g.), un divu zvaigžņu bērniņu mamma. Katra tikšanās ar mammām, ar viņu ģimenēm man ir ļoti īpaša, katra ģimene, ko iepazīstu, ir īpaša, jo citas tādas pašas nav. Kā PEP mamma dodos pie mammām, lai stiprinātu viņu iekšējo sajūtu “Man sanāk un es varu!”, lai kopā skatītos uz to, kas ir priecīgs un kas ir grūtais. Mēs mammas esam stipras, tomēr ir tik labi, ja kāds ir mums līdzās, uzklausa, iedrošina ļaut sev būt uz mirkli arī ne visu varošai, lai atkal gūtu jaunus spēkus ikdienas rūpēm par sevi, mazuli un pārējo ģimeni. Nebūt vienam, lūgt palīdzību, saņemt atbalstošu klātbūtni no otra cilvēka, ja piedzīvojam bailes, satraukumus, neziņu, skumjas, nogurumu, priekus un pārdzīvojumus, ir kaut kas, ko mums nevajadzētu sev liegt. Papildus atbalstošām sarunām labprāt Tevi palutināšu ar Rebozo lakatu masāžu, Tauriņpieskāriena masāžu vai galvas, roku un kāju masāžu. Ļaujoties apčubināšanai, “piepildās” Tavs iekšējais trauciņš, un Tu sniedz savam bērniņam pašu labāko un svarīgāko, kas viņa dzīvē var būt – laimīgu mammu!

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Siguldas novadā un tuvākajā apkārtnē, Rīgā un tuvākajā apkārtnē, Cēsīs. Tāpat sniedzu atbalstu māmiņām/ģimenei stacionārā.

e-pasts: ilga.sirmele@gmail.com tālr: +371 29764772

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERARamona Treilona

PEP mamma. Sertifikāta Nr. PEP012

Zīdīšanas konsultants.

Esmu trīs bērnu (Paulas, Luīzes un Viļa) mamma. Dabas, skaistuma un cilvēku mīļotāja. Vērīgi pieņemu visu, ko dzīve sniedz un ticu, ka it visā, kas ar mums notiek… tur kaut kam ir jābūt…! Tāpat es ticu, ka ikviena sieviete jau piedzimst ar dziļi iesakņotām zināšanām un prasmēm būt par mammu. Mammas apjukuma un grūtuma brīžos PEP mammas uzdevums ir palīdzēt sievietei atklāt vai atjaunot sevī šo milzīgo vērtīgo resursu – katras mammas instinktus, autentiskumu, unikālās tieši viņas un viņas mazuļa attiecības. Ļaut tām uzplaukt un ziedēt, lai mammā vairotos prieks un mazulī labsajūta. Palīdzu mammai rast atbildes uz dažādiem praktiskas dabas jautājumiem mazuļa aprūpē (pārmērīga raudāšana, miedziņa jautājumi, zīdīšana, hendlings u.c.). Esmu iedvesmota praktizēt E. Pikleres pieeju bērna aprūpē, kuras pamatā ir cieņpilnas attiecības starp mazuli un pieaugušo aprūpētāju. Praksē izmantoju arī Baha ziedu terapijas līdzekļus un veicu Tauriņpieskāriena masāžu.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs (vai citā mammai ērtā vietā) Rīgā un Mārupē, vasaras periodā – arī Salacgrīvā.

e-pasts: ramona.treilona@gmail.com tālr: +371 29193910

 

dianaDiāna Titāne

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 01/2016

Man ir tā laime un prieks būt par mammu diviem brīnišķīgiem bērniem – Nikolasam (dzimis 2003. gadā) un Almai (dzimusi 2012.gadā), kuri skoloja un turpina skolot mani mamm-mācībā. Jūtu sevī spēkus un vēlmi būt līdzās mammām no bērna piedzimšanas brīža līdz mazuļa trīs gadu vecumam, lai sniegtu atbalstu, uzklausītu, stiprinātu un kopīgiem spēkiem meklētu iespējamos risinājumus dažādās dzīves situācijās. Jo dažkārt ir brīži, kad apjukums, neziņa, rūpes vai nogurums nomāc prieku un neļauj līdz galam izbaudīt šo īpašo mammas un bērna kopā būšanas laiku.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā un tuvējā Pierīgā (Langstiņi, Jaunciems, Ādaži u.c.).

e-pasts: dianatitane@inbox.lv tālr: +371 29481171

 

anitaAnita Krišjāne

PEP mamma. Sertifikāta Nr. PEP013

Esmu mamma trīs brīnišķīgām meitām un vecmāmiņa diviem jaukiem mazbērniem, un esmu pārliecinājusies, ka bērni ir mūsu labākie skolotāji. Esmu PEP mamma ar ilggadēju zīdīšanas konsultantes pieredzi. Vairāku gadu garumā esmu apmeklējusi mammas un atbalstījusi tās ar zīdīšanu saistītās grūtībās. Praktiskam padomam un atbalstam ir nākušas klāt prasmes, zināšanas un vēlme atbalstīt emocionāli mammas un ģimenes dažādās situācijās, kas saistītas ar bērniem līdz 3 gadu vecumam. Esmu piedzīvojusi, ka bieži šīs vajadzības pārklājas un mammai ir vajadzīga gan informācija, gan emocionāli atbalstoša saruna un klātbūtne, un pieredzējusi, ka tas ne tikai var uzlabot mammas pašsajūtu, bet arī var palīdzēt risināt dažādas ar zīdīšanu saistītas grūtības.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā, Rīgas rajonos, maršrutā Rīga – Jūrmala. Vasarās varu apmeklēt māmiņas maršrutā Rīga – Saulkrasti, kā arī tālākā apkārtnē (Zvejniekciems, Skulte u.c.).

e-pasts: anita.krisjane@inbox.lv tālr: +371 29440624

 

Sanita Purakalna

PEP mamma. Sertifikāta Nr. 07/2016

Zīdīšanas konsultants.

Esmu mamma trim brīnišķīgām meitām. Kā mamma piedzīvoju patiesāko, lielāko un skaistāko mīlestību, kāda vien ir iespējama. Pazīstu mammas spēka izsīkumu, šaubas, neziņu, bailes, zaudējumu, izmisumu, bezspēcību, tāpat kā prieku, laimi, lepnumu un tauriņus vēderā. PEP mammas darbā esmu blakus mammai un neuzbāzīgi kalpoju viņai par emocionālu atbalstu, atbrīvojot no smaguma un dodot iespēju iepazīt ko jaunu. Ir dažādas mammu grūtības un ir visāds ceļš ejams, lai tiktu ar tām galā. Reizēm nepieciešama tikai kripatiņa uzmundrinājuma un iedrošinājuma, lai sieviete atkal sajustos kā pati, pati … mīļākā, gudrāka, skaistākā mamma savam bērniņam.

Mēdzu lutināt mammas, izšūpinot Rebozo lakatos. Lai palīdzētu mammai izprast pašas vai bērna uzvedību un attieksmi, ņemu talkā Bērnu emocionālajā audzināšanā un Mīlestības terapijā iegūtās zināšanas.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Ķengaragā un tā apkārtnē, Rīgā, kā arī ārpus Rīgas (50 km rādiusā).

e-pasts: sanitapu@gmail.com tālr:+371 29500001

solvitaSolvita Stengrēvica-Grāvīte

PEP mamma. Sertifikāta Nr. PEP 009

Zīdīšanas konsultants.

Esmu pateicīga saviem 3 bērniem (dzimušiem 2001., 2004. un 2013.gadā), kas mani šai saulītē ir izvēlējušies un izskolojuši par savu mammu. Esmu laimīga kopā ar viņiem un vēl joprojām mācos “bērnkopību”.

Vienmēr esmu vēlējusies redzēt/darīt laimīgus bērnus. Tomēr, strādājot pirmsskolā, sapratu, ka tas īsti neizdodas. Satiekot PEP mammu kustību, apjautu, cik vienkārši ir darīt bērnus laimīgus caur mierīgām un laimīgām mammām. Sajutu, ka parūpējoties par mammām, vienlaikus es rūpējos par mazuļiem. Tas ir vērtīgākais manas dzīves atklājums, kam turpinu sekot!

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā un Pierīgā. Atbalstu māmiņu/ģimeni arī stacionārā.

e-pasts: solvita.stengrevica@gmail.com  tālr: +371 29462454

 

 

 

Šobrīd ir iespējams uzaicināt pie sevis uz sarunu arī  apmācībā esošas PEPmammas! Apmācībā esošas PEPmammas mājas vizītēs dodas bez maksas.

PEP mammu telefonus un e-pasta adreses meklē sadaļā KONTAKTI. Uz tikšanos!