Ko mēs darām un kā mēs darām ?

Uzmundrinām

Iedrošinām un uzmundrinām jaunos vecākus pirmajās dienās un nedēļās pēc bērniņa piedzimšanas un mazuļa pirmajos dzīves gados; palīdzam apgūt vecākiem viņu jauno lomu kā mammai un tētim.

Iedrošinām

Iedrošinām vecākus atpazīt mazuļa raidītus signālus un atsaukties tiem.

Pastāstām

Pastāstām, kā palīdzēt mazulim pēc piedzimšanas adaptēties jaunajā pasaulē (bērna vajadzību izprašana).

Konsultējam

Konsultējam zīdīšanas un ar to saistītu problēmu jautājumos. Jauno vecāku emocionālo stāvokļu atpazīšanā un pārstrādē. Bērna aprūpes jautājumos - nēsāšana, cilāšana, ģērbšana, vannošana u.c.

Risinām

Palīdzam risināt bērna pārmērīga raudulīguma, nemiera un miega izraisītas grūtības.

Pārrunājam

Ar vecākiem pārrunājam bērna attīstības un audzināšanas jautājumus - bērna attīstības posmi un tiem raksturīgas uzvedības izpausmes, ikdienas rituāli, vecumam atbilstošas rotaļas un rotaļlietas u.c.

Palīdzam atšķirt

Palīdzam atšķirt grūtības, kas saistītas ar bērna augšanas un attīstības krīzēm, no grūtībām, kuras būtu vēlams risināt, piesaistot attiecīgu profesionāli (ārstu, psihologu, psihoterapeitu).

Atbalstām

Atbalstām un stiprinām jaunos vecākus dažādās dzīves situācijās, arī rūpēs par bērnu ar fiziskās vai mentālās veselības problēmām. Dodamies arī pie vecākiem uz stacionāru.

Kā mēs darām ?

Konsultējam individuāli, dodoties mājvizītē vai citā vecākiem ērtā vietā vai veidā. Konsultācijas ilgums – vidēji 1,5 h.                 Cena - 35 - 50 Eur.
PEP mammas apmācībā prakses nolūkos pakalpojumu jaunajai ģimenei sniedz bez maksas, vienojoties tikai par ceļa izdevumiem.

Vadām mammu un mazuļu atbalsta grupas, lekcijas un dažādas nodarbības jaunajiem vecākiem.

Katra PEP mamma sniedz papildu pakalpojumus atbilstoši savām apgūtajām prasmēm (rebozo masāža, Baha ziedu terapija, bērna nēsāšana slingā, tauriņpieskāriena masāža u. c.).