Laura Eglīte-Jefanova

Laura Eglīte-Jefanova

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP054), zīdīšanas konsultante, Bērnu miega konsultante

Esmu mamma divām meitām un dēlam, kas dzimuši ar 4 gadu starpību (2010., 2014. un 2018.). PEP mammu mācībās iegūtās zināšanas un prasmes man ļauj atbalstīt gan mammas, gan tētus ar bērniem vecumā līdz 3 gadiem. Papildus man ir padziļinātas zināšanas par miega un zīdīšanas jautājumiem. Aizstāvu cieņpilnu attiecību veidošanu ar bērnu jau no mazotnes un reālistisku skatījumu uz vecāku lomu.

Esmu šeit, lai sniegtu Tev pleca sajūtu un būtu Tev līdzās Tavos pirmajos soļos, augot kopā ar savu mazuli. Ne vienmēr viss ir viegli. Ir arī grūtuma brīži, tāpēc labprāt būšu ar Tevi, lai palīdzētu ieraudzīt arī gaišo pusi, lai spētu gūt jaunus spēkus ikdienas rūpēs par sevi, mazuli un visu ģimeni. Es nemācīšu, kā Tev dzīvot, bet došu Tev iespēju ieklausīties sevī un atrast savas atbildes. Mammas novērtē miera un normālības sajūtu, ko iegūst pēc sarunām ar mani.

Dodos mājvizītes (vai citā mammai/tētim ērtā vietā) Rīgā, Ķekavas un tuvējos novados, kā arī sniedzu attālinātu atbalstu visā Latvijā un ārpus tās robežām. Iespējams vienoties arī par vizīti stacionārā. Konsultēju latviešu valodā.