Agnese Grīviņa

Agnese Grīviņa

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP071)

Es esmu forša un mīloša mammu trīs bērniem – vecākai meitai un diviem jaunākiem dēliem. Esmu patiesa, vienkārša un laipna, kā arī tāda sieviete, kas pārējās mammās cenšas saskatīt un izcelt izdošanos, labo un spēcīgo. Pati ar pirmo bērniņu esmu piedzīvojusi un saskārusies ar neizpratni un nosodījumu, kad apkārtējie vienmēr zināja “kā ir labāk” un tas sāpināja un radīja satraukumu par neizdošanos. Tāpēc šodien es vēlos darīt ko labu – iedrošināt, iedvesmot, izprast, spēcināt un atbalstīt citas mammas un ģimenes.

Esmu palīgs vecākiem radot drošu un saprotošu vidi, kurā var sniegt emocionālo atbalstu un meklētu kopā risinājumus, kas veicinātu vecāku labklājību un ģimenes harmoniju.

Protu efektīvi un iejūtīgi klausīties un saprast vecāku vajadzības, lai sniegtu pielāgotu palīdzību, kas būtu atbilstoša katrai ģimenei individuāli. Ar prieku sniedzu praktisku atbalstu, lai vecāki varētu sasniegt savus mērķus un izjust prieku no vecāku lomas.

Man ir svarīgi, lai mammas var uzdrošināties būt pašas un sajust sevi, kas palīdzēs sajust savu bērniņu un būt viņam vēl tuvāk. Kā arī zinu, cik dažādas var būt mammas- viņas visas savā būtībā ir lieliskas un dara svētīgu darbu.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgas centrā, Ādažu novadā, Berģos, Juglā, Čiekurkalnā un tuvējā apkārtnē.