Andžela Veikšina

Andžela Veikšina

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP062)

Esmu mamma diviem bērniem – puikam (2006.g.) un meitai (2012.g.). Dzīvoju Rīgā, bet dzimusi un “ar sirdi” Jelgavā.
Būt par mammu ir viens no sarežģītākajiem darbiem pasaulē, tai pat laikā tas ir arī darbs, kas sniedz visvairāk gandarījuma.
Pēc savas personīgās pieredzes zinu, cik bieži māmiņas mēdz justies nedrošas, bezpalīdzīgas brīžos, kad mazulītis ir pieteicies un arī vēlākā laika posmā.
Dažreiz ir svarīgi, lai blakus būtu kāds, kas tevi saprot, var emocionāli atbalstīt, nomierināt un iedrošināt. Ir labi, ja tev ir ģimene, draugi, kas atbalsta, taču ir reizes, kad savas sajūtas, pārdomas, šaubas, negatīvās emocijas ir vieglāk uzticēt kādam citam cilvēkam, kas tevi nevērtēs, nekritizēs un veltīs Tev nedalītu uzmanību.
Es kā PEP mamma uzklausīšu, atbalstīšu, iedrošināšu un, ja nepieciešams, sniegšu arī praktisku informāciju par tādām aktuālām tēmām, kā bērna pārmērīga raudāšana, zīdīšanas un ar miegu saistītas problēmas, kā arī citas tēmas, kas mammai sagādā problēmas vai par ko rodas šaubas.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā – centrs, Pārdaugava. Bieži esmu sastopama Jelgavā, Valgunde. Sniedzu arī attālinātas konsultācijas.