Anete Siņija

Anete Siņija

PEP mamma (Sertifikāta Nr. PEP075). Zīdīšanas konsultante

Kas es esmu?

Esmu cilvēks, sieviete, mamma 2 meitiņām un dēliņam, sieva, meita, mazmeita, pavārs, loģistikas eksperts, izklaides menedžeris, stilists, apkopēja, dārznieks, savas ģimenes psihologs, mājsaimniecības ekonomists un savas dzīves atklājēja.

Ar katru dienu mācos sevi un pasauli, lai pieredzētu patiesākas un īstākas attiecības. Man rūp un interesē personīgā, ģimenes un sabiedrības emocionālā veselība.

Būšana par vecāku dod  vislielāko ietekmi otra dzīvē.

Ko daru?

-Redzu, dzirdu un esmu tev līdzās, kad domas vai sajūtas trako vai reizēm šķiet, ka izejas pavediens īsti nav saķerams. Esmu tev blakus, izgaismoju visu labo, ko dari savā un bērniņa labā, cik daudz tas var prasīt no tevis. Pamanu tavas stiprās puses, tavus siltos skatienu un pieskārienus bērniņam un palīdzu tos pamanīt arī tev, jo ikdienas mutulī mazie siltie mirkļi tik bieži paslīd garām, bet spēj dot tik daudz spēka.

 -Redzu, dzirdu un esmu tev līdzās, kad visa šķiet par daudz un sevi sadzirdēt šķiet neiespējami.  Esmu tepat redzu tavu nogurumu no bezmiega naktīm un nemitīgas atsaukšanās uz bērniņa vajadzībām, redzu satraukumu par bērniņa raudāšanu, bažas par veselību un attīstību, par atbildību, kas gulstas uz taviem pleciem. Ja būs nepieciešamas paturēšu tev roku uz pleca un ļaušu pabūt ar šo grūtumu, lai kopā meklētu  Tavas taciņas gaismas virzienā.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Jelgavā un novadā, Iecavā un attālināti.