Baiba Ivulāne

Baiba Ivulāne

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP041)

Mani par savu mammu ir izvēlējušies divi brīnišķīgi cilvēki (mani dēli ir dzimuši 2010. un 2012. g.), un ar viņiem kopā esmu augusi, mācījusies būt par mammu un devusies neaptveramā sevis iepazīšanas ceļojumā, kas nepārtraukti ved arvien tālāk, tas ir – tuvāk un dziļāk.

Tas ir ceļojums, kurā mācos būt kopā, uzklausīt, ieklausīties, saprast un – arī tad, kad nesaprotu, – pieņemt. Mācos vērot un pamanīt, kas notiek manā ķermenī, ko domāju un kādas emocijas manī rodas. Just un ļaut just, mīlēt, būt un ļaut būt. Veidot attiecības un būt attiecībās ar saviem bērniem. Daži no maniem lielajiem atklājumiem, ar ko labprāt dalos, ja vēlies, ir arī apzinātība un pateicības prakse.

Ar prieku un pateicību, ka ļauj gabaliņu iet kopā, būšu līdzās arī Tev šajā ceļā tuvāk sev un savam bērnam, palīdzot sajust un saprast Tavas un bērnu emocijas, saklausīt tieši Tavus jautājumus un atbildes, atrast idejas, kā šo ceļu padarīt priekpilnāku. Man tuvi ir arī zīdīšanas, drošas kopā gulēšanas un lakatā nēsāšanas (slingošanas) jautājumi.

Pie mammām ar bērniem līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs (vai citā mammai ērtā vietā) Pārdaugavā, Mārupē, Jaunmārupē, Piņķos, Tukumā, Jelgavā un pa vidu un ap šīm vietām. 1-2 reizes mēnesī varu doties vizītēs Valmierā un tās apkārtnē. Pārējā laikā un māmiņas no citām vietām konsultēju attālināti. Konsultēju latviešu un angļu valodā.