Baiba Kauliņa

Baiba Kauliņa

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP039)

Esmu 2 dēlu (2011. un 2018.), meitiņas (2013.) mamma. Šobrīd dzīvojam Skrīveros, bet vairākus gadus vecākajiiem bērniem pavisam maziem esot dzīvojām Beļģijā. Tā bija brīnišķīga pieredze uzzināt, kā ir būt vecākiem vienlaikus patīkamā, bērniem draudzīgā vidē,  ikdienā runājot vairākās valodās un piedzīvojot dažādas kultūras. Taču tajā pat laikā kā jaunie vecāki piedzīvojām iespēju augt un būt kopā vieniem pašiem ar maziem bērniem bez regulāra tuvinieku atbalsta un draugu klātbūtnes, ko šobrīd novērtējam kā brīnišķīgu resursu! 

Esmu studējusi Starptautiskās attiecības, tomēr vairāk jūtu interesi par cilvēka psiholoģiju kā politikas veidošanu. Interese par cilvēku, viņa emocionālo dzīvi dažādos dzīves laikos, kultūrās ir bijusi vienmēr man tuva. 

Esmu arī pati piedzīvojusi, cik lielu spēku tas iedod, kad kāds ir vienkārši pieņemoši līdzās, uzklausa un ļauj man pieņemt lēmumus pašai, piedzīvot savu varēšanu, neuzspiežot savu padomu! Tāpat esmu gatava Tevi atbalstīt arī ar zīdīšanu saistītos jautājumos. 

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Skrīveros, Madlienā, Jumpravā, Aizkrauklē, Jaunjelgavā, Koknesē, Ērgļos un apkārtnēs vai pēc vienošanās! Konsultācijas iespējamas arī attālināti caur videozvanu jebkur pasaulē! Runāju latviešu, angļu valodās.