Diāna Bogorode

Diāna Bogorode

PEP mamma (Sertifikāta Nr. PEP 035)

Esmu mamma Hannai (2013.), Paulai (2014.), Markam (2017.) un vienam zvaigžņu bērniņam. Caur katru no saviem bērniem esmu ieraudzījusi kādu no savas personības šķautnēm. Stiprinājusi, transformējusi un dziedinājusi to. Bērniem augot, ir jāaug un jāmainās arī man, kā mammai un personībai. Un, jā, šī augšana mēdz sāpēt, būt neērta, traucēt, iztukšot un būt nogurdinoša. Tomēr šo iespēju  – BŪT MAMMAI – es nemainītu ne pret ko. 

Esmu bezgalīgi pateicīga, ka mans iekšējais ceļojums ir aizvedis arī pie PEP mammas lomas. Iespēja būt līdzās mammai, man nozīmē ļaut mammai atklāt un ieraudzīt savu spēku un unikalitāti. Arī nespēkā, nedrošībā un visgrūtākajā brīdī. Jaunatklāšanas vai atkalieraudzīšanas brīnums par sevi, savu mazuli, jūsu savstarpējām attiecībām, jaundzimušās ģimenes sistēmu un daudzām citām mazām un lielām lietām, ir zelta mirkļi, ko var piedzīvot kopā. 

Dodos mājvizītēs pie ģimenēm ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam Jēkabpilī, Līvānos, Aknīstē, Preiļos un apkārtnē vai pēc vienošanās! Konsultēju arī attālināti.