Ieva Ozoliņa

Ieva Ozoliņa

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP047), bērnu fizioterapeite

Esmu mamma diviem pieaugušiem bērniem – meitai (dzimusi 1992. gadā) un dēlam (dzimis 2001. gadā), kā arī vecmāmiņa mazmeitiņai. Esmu cilvēks, kurš māk saskatīt prieku un skaistumu mazās lietās.
Jau 28 gadus kā fizioterapeite strādāju ar mazuļiem viņu pirmajā dzīves gadā. Šī pieredze man ir ļāvusi saprast, cik būtiska ir mammas labsajūta, lai bērniņš varētu harmoniski attīstīties. Mazuļu mammas man ir teikušas, ka spēju par sarežģītām lietām runāt vienkārši un saprotami un vienmēr iedrošinu uzticēties mammas personīgajai sajūtai par bērniņa vajadzībām. Strādājot kā fizioterapeite, esmu novērojusi un sapratusi, cik vērtīgi ir uzklausīt, nevērtēt, nedot nelūgtus padomus, tā gluži likumsakarīgi mans ceļš aizveda uz PEP mammu mācībām, lai mans emocionālais atbalsts būtu daudzpusīgāks un profesionāls.
Man ir liela pieredze un spēja būt līdzās vecākiem, kuru bērniņi nākuši pasaulē ar īpašām vajadzībām.

Pirmais laiks ar bērniņu vecākos atraisa milzum daudz emociju, kā arī liek uzdot daudz praktisku jautājumu. Būšu līdzās, ja vēlēsies par to parunāt.                                                  

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs gan Cēsīs, gan Rīgā. Atbalstu vecākus arī stacionārā. Sniedzu attālinātas konsultācijas.