Ieva Barone

Ieva Barone

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP060)

Esmu mamma trīs dēliem (Henrijam 2015., Rihardam 2018., Reinim 2021.), un katru dienu no sirds pateicos par to. Jau bērnībā zināju, ka vēlos divus vai pat trīs bērnus. Iespējams tieši tādēļ bija tik grūti, kad mēnesi pēc mēneša, gadu pēc gada bērniņš, tomēr nepieteicās. Kad ilgi gaidītās divas strīpiņas parādījās, likās, ka nu viss būs ideāli, ka grūtākais ir aiz muguras. Bet, ak vai, cik ļoti es maldījos…
Lai cik gatavs tu esi bērna ienākšanai ģimenē, pilnībā sagatavoties, šķiet, nav iespējams. Prieka un laimes sajūta mijas ar izmisumu un bezspēcību. Tik ļoti gribas visu izdarīt “pareizi”, ka reizēm pat nav laika sajust un saprast, vai tas tiešām ir tas, kas der tev pašai, vai tas der tavam mazulim un visai ģimenei.
Mans, kā PEP mammas, uzdevums ir būt līdzās, uzklausīt, atbalstīt un stiprināt vecākus jaunajā lomā no grūtniecības līdz bērna ceturtajai dzimšanas dienai.

Piedalos programmās:

• “Piedzimstot bērniņam”, kas piedāvā iespēju jaundzimušo bērniņu vecākiem saņemt bezmaksas informatīvu un emocionālu atbalstu mazuļa pirmajos 4 dzīves mēnešos.

• “Atbalsts bērniem ar smagām diagnozēm un viņu ģimenes locekļiem”, šīs programmas ietvaros PEP mamma kļūst par ģimenes atbalsta personu, kura seko līdzi bērna un ģimenes gaitām ne vien uzturoties slimnīcā, bet arī ārpus tās. 

Dodos mājvizītēs Rīgā, Ogrē, Ikšķilē, Salaspilī, Ķekavā, Baldonē, pēc vienošanās arī Garkalnes, Ropažu un Talsu novados. Konsultēju klātienē (1.5h) un attālināti (50 min.).