Inga Bernāne

Inga Bernāne

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP040)

Es esmu mamma trīs dēliem – Tomam  (2005.), Mārtiņam (2008.), Paulam Mariusam (2012.) un zvaigžņu bērniņam. Par mammu es kļuvu tad, kad piedzima mans lielais dēls, bet toreiz es nezināju, ko nozīmē būt MAMMAI. Šobrīd būšanu par vecākiem es saredzu kā ceļu, kur brīžiem ejam kalnā un tad atkal lejā, kur nezinām, kas sekos aiz nākamā līkuma un vai mēs tiksim galā. Ceļš ir skaists, bet ejot nogurums ir brīžam neaprakstāmi liels. Esot mamma jūtu lielu mīlestību, bet man nav svešas pārmaiņas, grūtības, izmisuma brīži un zaudējumi. Tas ir mūsu ceļš, kas turpinās nemitīgi. Tieši tāpēc es izvēlējos kļūt par PEP mammu, lai vecāki šajā ceļā nebūtu vieni un spētu ieraudzīt to, kas slēpjas aiz rūpēm un noguruma.

Es varu būt vērīgs sarunu biedrs un būt kā “skats no malas”, es varu palīdzēt ieraudzīt virzienu, kurā doties, kad ir šaubas, es varu būt vienkārši blakus un uzklausīt  –  lai jūsu ceļš visiem kopā būtu vieglāks un lai jūs kā vecāki sajustu, ka kopā ar bērnu vai bērniem lielākoties ir forši un ikvienam notikumam – priecīgam vai satraucošam, šajā jaunajā ceļā ir sava vieta un laiks.

Pašas pieredze, esot ilgu laiku tālu prom no Latvijas, ļauj labāk saprast tos vecākus, kuri ir šobrīd vai bijuši līdzīgā situācijā.

Esmu gatava atbalstīt gan mammas, gan tētus, gan arī abus vecākus kopā. Tas var būt patiesi, iedvesmojoši un stiprinoši visai ģimenei!

Pie ģimenēm ar bērniem līdz 3 gadu vecumam dodos atbalstīt mājas vizītēs Ikšķilē (un 50km radiusā ap to), Rīgā. Sniedzu attālinātas konsultācijas