Inga Mālniece

Inga Mālniece

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP044)

Es dzīvoju Kuldīgā – pilsētā ar dvēseli. Es esmu mamma diviem dēliem Ernestam un Eduardam dzimušiem Kuldīgā 2007. un 2012.gadā.

Līdz ar bērnu piedzimšanu un savu jauno dzīves lomu manā dzīvē viss mainījās. Es jutu impulsu izzināt, mācīties par bērna fizisko un garīgo attīstību, vecāku būšanu kopā ar bērniem un jau vairāk kā desmit gadus organizēju, vadu atbalstu grupas māmiņām ar bērniem līdz 2.gadu vec. un vadu Montessori nodarbības bērniem līdz 5.gadu vecumam.

Mammu atsauksmes: [ Inga tik maigi spēj uzklausīt, palīdzēt mammām atvērties un runāt par savu pieredzi, jo īpaši par dažādām sāpēm un emocijām, kuru šajā  laikā ir tik daudz; palīdz orientēties šajā jaunajā pasaulē, tikt galā ar dažādām grūtībām un uzklausa tad, kad liekas, ka nav neviena, kurš uzklausītu un saprastu.]

Es piekrītu, ka mīlestība ir darbības vārds. Es ticu, ka darot un apzināti mācoties dzīvot soli, pa solītim vispirms iepazīstot un pieņemot sevi var piedzīvot pozitīvas pārmaiņas.

Dodos mājas vizītēs, lai personīgi iepazītos ar ģimeni, kurā aug bērniņi līdz 3.gadu vecumam Kuldīgā un tās tuvākajā apkārtnē, abpusēji vienojoties.