Iveta Šulte

Iveta Šulte

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP042)

Esmu četru brīnišķīgu bērnu māmiņa – skaistām trīs meitiņām – Alisonei Mae (2008), Karolīnei (2016) un Pērlei Lilijai (2020) un dēliņam Matejam (2017).

Uzsākot mācības 2017.gadā , pat nenojautu, ka kļūšu par PEP mammu. Vienmēr bija patikušas sirsnīgas sarunas, spēja uzklausīt un iedrošināt.

Gaidot savu trešo bērniņu, uzsākās mans mācību process. Tas bija garš ceļš, kurš daudz deva man pašai, lai sakārtotu sevi iekšēji un būtu kopā ar saviem bērniem vel klātesošākai. Ticu, ka tā nebija nejaušība, bet dievjaušība, kas aizveda mani līdz finišam, lai spētu būt līdzās kā atbalsts vēl daudzām ģimenēm. Mans lielākais resurss ir Dievs. Tas palīdz man sajust daudz dziļāk. Būt mājās ar vairākiem maziem bērniem ir izaicinoši. Tad nozīmīgi, ka līdzās ir atbalsts no malas. Tik daudz dod jau tas, ka tevi sadzird, un ka zini, ka ir kāds, ar kuru vari dalīties un pilnībā uzticēties, ka tevi sapratīs un nenosodīs, bet būs līdzās un palīdzēs iet cauri grūtībām, palīdzot meklēt iekšējo spēku un resursus.

Dodos mājvizītēs pie ģimenēm ar bērniem no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam Rīgā.  Konsultēju arī attālināti visā Latvijā un ārpus tās robežām latviešu valodā.