Katrīne Šulce

Katrīne Šulce

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP056)

Esmu mamma diviem brīnišķīgiem bērniem ar mazu vecuma starpību un sirdī nesu sev līdzi arī vienu mazītiņu zvaigžņu bēbīti. Mans ceļš uz mammas lomu aizsākās 2016. gada rudenī, kad uzzinājām, ka gaidām bērniņu. Tolaik viss likās ļoti nereāls, dzīvoju tādā kā fantāziju pasaulē. Ļoti rūpīgi gatavojos dzemdībām un piedzīvoju brīnišķīgas mājdzemdības. Pēcdzemdību periods krasi atšķīrās no dzemdībās piedzīvotā gandarījuma. Apkārt biju redzējusi tikai mierīgus un gulošus bērniņus, tāpēc apvērsums, kas notika mūsu mājās, bija grandiozs – hroniski negulētas naktis, raudošs jaundzimušais, izmisums un pārgurums. Pa šo laiku ir piedzīvotas saldas uzvaras un rūgti zaudējumi, cīņa ar perfekcionismu un sevis izzināšana. Prieks, sirsnība un apņēmība, mijusies ar skumjām un bezpēcību. Tomēr ticība, ka viss notiek tā kā tam jānotiek, manī ir palikusi nelokāma. Pat grūtākajos brīžos, manī vienmēr ir mitusi vēlme mākoņos meklēt “zelta maliņas” un šo īpašību manī ir ļoti stiprinājušas PEP mammu mācības.

Man gribētos pasaulē vairot labo, stiprināt cilvēkos ticību sev un iedvesmot. Nevis tā kā ierasts izskaistinātos IG ierakstos, bet gan, paliekot ar abām kājām uz zemes un ņemot vērā reālo situāciju, resursus un iespējas. Savas kompetences ietvaros varu atbalstīt jaunos vecākus ceļā uz patiesu satikšanos ar savu bērniņu, sniedzot praktisku informāciju, uzklausot un kopīgi meklējot atbildes uz neskaidriem jautājumiem, kas saistīti ar mazuļa raudāšanu, miegu, zīdīšanu un attīstību. Piedāvāju arī Rebozo lakatu masāžu.

Pie mammām ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam dodos mājas vizītēs Rīgā, un pierīgā (Berģi, Garkalne, Ādaži), kā arī piedāvāju konsultācijas attālināti.