Lāsma Rugāte van der Pol

Lāsma Rugāte van der Pol

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP048)

Aicinājumu mācīties atbalstīt ģimenes ar maziem bērniem sajutu tad, kad mans pirmais bērns vēl bija pavisam mazs – tas bija laiks, kad sapratu, cik svarīgi ģimenei ir saņemt saprotošu un pieņemošu attieksmi no apkārtējiem cilvēkiem jautājumos par bērnu audzināšanu un aprūpi. Iejūtība un atbalsts, ko saņēmu no PEP mammas, kas nāca pie manis, padarīja manu ģimenes ikdienu mierīgāku, bet mani pašu pārliecinātāku un priecīgāku manā mammas lomā. Tad arī nolēmu, ka vēlos stiprināt arī citas ģimenes ar maziem bērniem, lai padarītu gan vecāku, gan bērnu ikdienu vieglāku, priecīgāku un mīlestības piepildītu.

Mana pārliecība ir, ka neviena tehnika, metode vai ieteikums nav svarīgāka par attiecībām, kādas mēs veidojam savā starpā. Nav svarīgi, kā un ko Tu dari – svarīgi, vai tas strādā Tavā labā un vai tas veicina tādas savstarpējās attiecības ģimenē, kādas Tu vēlies piedzīvot.

Ja Tev ir nepieciešams atbalsts, sapratne, informācija vai vienkārši ceļabiedrs Tavā vecāka vai vecvecāka lomā, tad esmu gatava Tev to sniegt.

Pie mammām dodos Rīgā, Berģos, Baltezerā un Ādažos vai sazinos attālināti.