Liene Šķinķe

Liene Šķinķe

PEP mamma (Sertifikāta Nr.PEP055), zīdīšanas konsultante

Mani sauc Liene. Esmu mamma diviem brīnišķīgiem dēliem, kuri manā dzīvē ir ienesuši beznosacījuma mīlestību. Ar vecāko puiku sapņojam par Austrāliju un par savvaļā sastaptiem kuprvaļiem 🙂 Ar jaunāko, iepazīstam vēl šo plašo pasauli 🙂 Esmu arī zvaigžņu bērniņa mamma.

Esot mammai, esmu piedzīvoju gan vainas sajūtu, gan milzu satraukumu un dažubrīd jutusies pat bezpalīdzīga dažādu izaicinājumu priekšā, ko nesusi mana dzīves jaunā loma. Tomēr, neskatoties uz visām grūtībām, mani mazie brīnumi ir iemācījuši mani citādām acīm paraudzīties uz pasauli, un pats svarīgākais – baudīt kopā būšanu.

Esot kā PEP mamma, cenšos atbalstīt māmiņu tur, kur viņa ir, un cenšos iedrošināt viņu noticēt pašai sev, tā palīdzot māmiņai piedzīvot mierpilnas un priekpilnas attiecības ar bērniņu!

Es no sirds ticu, ka PEP mammas ar savu darbu pasauli var padarīt labāku!

Papildus PEP mammas darbībai, esmu apguvusi profesionālo pilnveides programmu zīdīšanas fizioloģijā, psiholoģijā, vadīšanā un veicināšanā.

Konsultēju gan klātienē, gan attālināti. Dzīvoju Rīgā, tādēļ lielākoties mājvizītēs dodos Rīgas robežās, taču siltākā laikā konsultēju arī Madona un Valmieras apkārtnē. Attālināti sniedzu konsultācijas bez robežām :). 

Esmu atrodama gan facebook, gan IG.