Silva Atvara

Silva Atvara

PEP mamma ( Sertifikāta Nr.PEP037)

Esmu mamma trīs brīnišķīgiem bērniem – Jēkabam (2007), Annai (2015) un Ievai (2017), un vienam mazītiņam zvaigžņu bērniņam. Kā mamma esmu piedzīvojusi skumjas, zaudējot bērniņu pirmās grūtniecības laikā, satricinājumu savam perfekcionismam, pieredzot dēla pārmērīgo raudāšanu, netiekot galā, pakļaušanos kāda cita plāniem, sevis noliegšanu, izdegšanu. Ar meitiņu piedzimšanu esmu daudz mācījusies, augusi, mainījusies un dziedinājusies. Sajutusi aicinājumu atbalstīt arī citus vecākus. Kā PEP mamma es neuzņemos salabot kādu bērnu vai ģimeni, tas nav mans uzdevums, bet no sirds vēlos būt līdzās ceļā uz labāku kopā būšanu vecākiem ar bērniem, aicināt mammu un tēti vērot savu mazuli, ieklausīties sevī, noticēt sev. Stiprināt tiktāl, cik tas ir manos spēkos un kompetencē gan ar emocionālo, gan praktisko atbalstu.

Atsauksmēs no vecākiem saņemu vārdus, ka esmu devusi viņiem mieru un pārliecību, ka viņi ir pietiekami labi vecāki saviem bērniem un var piedzīvot priecīgāku kopā būšanu.

Esmu pabeigusi arī Krīzes grūtniecības centra kursus “Aicināti rūpēties” un “Ceļojums”, īpaši ar vēlmi atbalstīt sievietes pēc bērniņa zaudējuma.

Dodos mājvizītēs pie ģimenēm ar bērniem no dzimšanas līdz 3 gadu vecumam Rīgā. Ir iespēja konsultēt arī attālināti Latvijā un ārpus tās, izmantojot dažādu tehnoloģiju dotās iespējas. Konsultēju latviešu un angļu valodā.